• česky
  • english
Printed s.r.o.: Českolipská 1449, Mělník, Tel.: +420 315 670 137, Fax: +420 315 671 495, E-mail: printed@printed.cz
homepage
O společnosti > O nás

Společnost Printed s.r.o vznikla v roce 1992 ze živnostenské výroby Šimka-výroba plošných spojů. Tato výrobna DPS sídlila od roku 1989 v České Lípě, kde jsem nejprve se svými dětmi a posléze se třemi pracovnicemi vyráběl ručně vrtané plošné spoje se sítotiskem tvořeným motivem.
V roce 1991 jsem si pronajal kompletní a na svou dobu velmi moderní výrobu plošných spojů n.p. Inova Praha. Před vznikem nájmu byla založena společnost s ručením omezeným PRINTED. Po dvou letech nájemního vztahu bylo společnosti Printed nabídnuto odkoupení celé technologie. Na úvěr z České spořitelny jsme všechno zařízení koupili. Výroba plošných spojů byla vkomponována do třetího patra budovy Inovy , ale nebylo pamatováno s prostorovou rezervou na případné rozšíření technologie. Proto jsme byli nuceni hledat jiné prostory. Volba padla na Mělník. Opět daleko od Prahy, ale už tu bylo mnohem levněji. Vyhlídnutá budova byla volná a čekala na to, až si ji někdo koupí. Opět pomohla Česká spořitelna s úvěrem a  původní majitel přistoupil na splátky.
V průběhu dvou prázdninových měsíců jsme provedli nutné stavební úpravy a během jediného víkendu jsme všechny stroje a zařízení přestěhovali z Prahy do Mělníka. Po jednom týdnu odstávky se výroba již rozeběhla v nových prostorách v ulici Českolipská 1449, 27601 Mělník.
Následovalo dost těžké období splátek, ale hned po splacení úvěrů jsme začali s nákupem nových technologických zařízení. Dnes máme velmi moderní a výkonnou technologii, která nám umožňuje vyrábět rychle a kvalitně. Můžete si ji prohlédnout v naší fotogalerii.

Dnes vlastníme kompletní technologii pro výrobu těch nepreciznějších plošných spojů,  jejich osazení až pro výrobu laserem řezaných šablon.

A nyní se již pojďme podívat, co vše dokážeme v návrhu, výrobě a osazování plošných spojů.

ZPĚT

contentleft_bg_top