• česky
  • english
Printed s.r.o.: Českolipská 1449, Mělník, Tel.: +420 315 670 137, Fax: +420 315 671 495, E-mail: printed@printed.cz
homepage
O společnosti > Printed 25 let

Společnost Printed s.r.o. byla založena dne 25.5.1992. V roce 2017 slaví 25 let svého trvání.

Jako majitel firmy PRINTED s.r.o. bych Vám rád poděkoval za Vaší přízeň.  Bez dobrých a věrných zákazníků bychom byli stále v té garáži, kde jsme začínali. Jsme rodiná firma, ve které se výroby účastnili všichni členové rodiny, včetně dětí.  Dnes jsme úspěšnou společností disponující nejmodernějšími stroji, inovativními technologiemi. Děti vystudovaly a dnes jsou z  nich vysoce kvalifiovaní profesionálové, kteří skvěle ovládají své řemeslo. To platí o všech zaměstnancích firmy, kteří tvoří specializovaný kolektiv odborníků a většina z nich je u firmy zaměstnána více jak 10 let.

Čtvrtstoletí existence je důvodem pro oslavu, ale i příležitostí se seriózně zamyslet nad naší budoucností. Uvědomujeme si, že za své úspěchy vděčíme nejen své píli, ale i důvěře našich zákazníků, jejich invenci, nápadům i odvaze své nápady realizovat. Za 25 let našeho působení jsme vyrobili a stále vyrábíme tišťáky pro stovky českých, ale i zahraničních firem. Svůj business stavíme na dlouhodobé spolupráci a řadu našich zákazníků považuji za své osobní přátele. Jmenovat by se jich dalo mnoho, ale největší vliv na celý Printed má spolupráce s výzkumným centrem v Cernu.
Rád bych využil této příležitosti k představení několika novinek, ale i připomenutí toho důležitého z naší technologie.
Rozšiřujeme své technologické možnosti, a tak je čím se pochlubit. Snažíme se chytře investovat do našeho strojového parku, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z dostupných výrobních technologií.

Jsme jediní výrobci v České republice, kteří již od roku 2002 vyrábí DPS s povrchovou úpravou  CELOPLOŠNÉHO GALVANICKÉHO ZLACENÍ.
Povrchová montáž a přechod na bezolovnatou pájku vytláčí běžné halování desek. Náhrada povrchové úpravy chemickým cínováním, zlacením a ostatními  procesy nevytváří na povrchu plošného spoje souvislý kovový povlak, ale povrch složený z částic vylučovaného kovu. Na nich se udržují zbytky roztoků z chemických lázní a i když se desky pečlivě oplachují a čistí, tak tam zůstane třeba jen 1% kyselost. Voda se časem odpaří a z 1% roztoku je pozvolna roztok 40% a ten papá, má na to čas a časem prokovení desky spapá.

Na rozdíl od chemických úprav povrchu dává galvanický proces souvislou vrstvu kovu s hladkým povrchem. Po opláchnutí na něm nezůstanou zbytky lázní. Takové provedení má na rozdíl od chemických procesů neomezenou životnost.
Plošné spoje s galvanickou úpravou pájecích ploch a průchodek jsou bezkonkurenčně nejkvalitnější.

více zde....


Tester AOI MANIATESTOVÁNÍ ZAMĚŘENÉ NA 100% KVALITU:

Zákazníky většinou nezajímá jak desky kontrolujeme a testujeme. Zákazník potřebuje kvalitní a bezchybnou desku. Dílna plná retušérek s lupami, štětečky a skalpely je už definitivně pryč. Jejich oči nahradil AOI (automatický optický systém), který porovnává data filmové předlohy s motivem desky, rozdíly označí k provedení opravy více zde...

 

Nový tester EMMA 6146

I kvalita provedení prokovů byla také kontrolována jen očima výstupních kontrolorů.  První elektrický tester nám dodala firma MANIA a pak následovaly testery EMMA
V současné době máme zavedenu třístupňovou kontrolu. První stupeň probíhá hned po vyleptání motivu na testeru AOI, druhý na E-testeru před nanesením nepájivé masky. Třetí test je součástí výstupní kontroly.

Testuje téměř 100% výrobků. Výsledky testů pomáhají zlepšovat kvalitu výrobního procesu.

DIS firmy EIE SA

Dokonale přesný fotoproces EIE:
Také u osvitu motivu bylo oko "svítičky" nahrazeno chytrou mašinkou. Díky technologii Direct Imaging “kreslíme“ složité motivy, které vyžadují absolutní přesnost přímo na fotocitlivou vrstvu bez použití filmových předloh. EIE je schopen vykreslit motivy čára/mezera 75mi/75mi přesně umístěný na vývrt v ploše desky.
více zde...

Laserem řezané šablony:
Požadavek na výrobu co nejpřesnějších šablon nás vedl k nákupu nejmodernějšího stroje STENCILLASER G 6080 Šablony se vyřezávají z nerezového ocelového plechu označeného SUS 304 laserovým paprskem. Je jím možné zpracovávat plechy od síly 80 do 200 mikronů.

více zde...


Přístavba osazovnyVše pod jednou střechou:
Můžeme hodně zkrátit dobu vývoje vašeho zařízení. V průběhu výroby desek připravíme také vše pro osazení, od součástek po šablony a menší série vyrobených desek hned osadíme. Větší série osazujeme ve spolehlivé kooperaci. Jsme schopni vyrábět DPS včetně jejich osazení od vzorkového množství až po sériovou výrobu. Nyní je Vám k dispozici i naše nová osazovna s moderním strojním vybavením.
více zde...

Transparentní a přehledný ceník bez nutnosti registrace:
Věříme ve férový a otevřený přístup k cenám. Ověřte si přesnou a kompletní cenu Vaší zakázky, zabere Vám to jen pár kliknutí myší, vše bez nutnosti registrace.
Přejít na online ceník

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy ohledně technologie i cen. Můžete si také domluvit osobní konzultaci a na vlastní oči vidět, jaké stroje a technologie jsou Vám u nás k dispozici, i to jak pečlivě kontrolujeme kvalitu námi vyráběného zboží. Já přeji Printedu,  jeho zaměstnancům a zákazníkům, ať se všem daří nejméně dalších 25 roků.

S přátelským pozdravem,
Jaromír Šimka

ZPĚT

contentleft_bg_top