• česky
  • english
Printed s.r.o.: Českolipská 1449, Mělník, Tel.: +420 315 670 137, Fax: +420 315 671 495, E-mail: printed@printed.cz
homepage
Ke stažení > Ceník

Vážení zákazníci, nabízíme Vám k využití jednoduchý program, který Vám umožní přímý přístup do elektronické evidence zakázek. Tato evidence slouží k našemu logistickému sledování zakázek a také řídí průběh výroby Vaší objednávky tak, aby byl dodržen objednaný termín zhotovení desek. Je organizována podle uživatelského jména zákazníka a k tomuto jménu jsou přiřazeny objednávky a názvy DPS, které nám byly pod tímto jménem zadány. Každý, kdo u nás vyrábí plošné spoje, se k informacím o svých zakázkách může dostat přes naše webové stránky po přihlášení do systému elektronické evidence.
Správce webu Mgr. Jan Surovec na naši objednávku vytvořil program, který značně zjednodušuje přístup zákazníků k osobním údajům uloženým v naší databázi. Pokud se rozhodnete jej používat, budete ke svým údajům připojen přímo. Při spouštění programu se provede aktualizace dat z našeho webu. Pokud vyplníte uživatelské jméno a heslo proběhne připojení k Vašim údajům. Ihned budete mít k dispozici všechny informace o dosud vyráběných deskách, objednávkách a získáte přehled o průběhu výroby Vaší zakázky, aniž byste museli naše stránky navštívit.
K připojení do systému je potřeba znát pouze Vaše uživatelské jméno. Pokud jej neznáte, stačí, když se obrátíte na printed@printed.cz Vaše uživatelské jméno Vám sdělíme. Potřebné heslo si pak již snadno vytvoříte, nebo podle potřeby změníte sami.

Zkuste si program spustit a uvidíte, že je užitečný. Ceník.

ZPĚT

Ceník - http://s-printed/cenikblack/ ()

contentleft_bg_top