• česky
  • english
Printed s.r.o.: Českolipská 1449, Mělník, Tel.: +420 315 670 137, Fax: +420 315 671 495, E-mail: printed@printed.cz
homepage
O společnosti > Novinky > Stažitelný ceník

Stažitelný ceník

Vážení zákazníci,

objednávání zakázek prostřednictvím našeho elektronického obchodu překračuje jiné způsoby zadávání výroby a to nás vedlo k tomu, abychom zjednodušili a zrychlili Váš přístup k Vašim zakázkám a zadávání nové výroby. Pokud budete mít zájem a nainstalujete si do svého PC modul stažitelného ceníku, získáte rychlý přístup ke všem potřebným informacím o Vašich deskách i objednávkách. V průběhu instalace se Vám na obrazovce vytvoří nová ikona s písmenem "P".
Pokud budete mít zájem se s námi spojit a ikonu obsloužíte spustí se zajímavý prográmek. Každé jeho první spuštění chvilku trvá. Program se připojí na náš web a provede aktualizaci dat z výroby a například i cenu €. Pokud nejste stálým zákazníkem máte k dispozici náš aktuální ceník. V případě, že jste v naší firmě zadal alespoň jednou výrobu, proběhla Vaše registrace do E-shopu. Kdo zná své uživatelské jméno a heslo, může si je vyplnit v menu "Program" - "Nastavení" a získá tak plný přístup do svých objednávek a hotových zakázek. V případě, že jsou desky ještě ve výrobě, můžete si najet myší do sloupce "Stav" a zobrazí se Vám tabulka se stavem výroby Vaší objednávky. Pro zákazníky, kteří své uživatelské jméno neznají, je nejjednodušší požádat na printed@printed.cz o jeho zaslání. Heslo si pak každý vytvoří sám.

Stažitelný ceník je taková malá hračka pro všechny, kteří plošné spoje objednávají a to jak u nás, tak u našich kolegů. Pokud máte zájem o jeho stažení, klikněte zde, nebo si jej můžete stáhnout z našich stránek.

 

contentleft_bg_top