• česky
  • english
Printed s.r.o.: Českolipská 1449, Mělník, Tel.: +420 315 670 137, Fax: +420 315 671 495, E-mail: printed@printed.cz
homepage

PRINTED s.r.o. - 29 let výroby DPS

Předmětem naší činnosti je návrh, výroba a osazování desek plošných spojů. Na českém i na zahraničním trhu působíme od 25.5. roku 1992. Již 29 let nabízíme rychlou, flexibilní a cenově přívětivou zakázkovou výrobu s vynikající kvalitou, která je zaručena našimi bohatými letitými zkušenostmi.
Dodáváme jednostranné, oboustranné a vícevrstvé desky plošných spojů s prokovenými, slepými a utopenými otvory. Dále nabízíme plošné spoje zhotovené na hliníkové podložce, frézované hliníkové čelní panely a laserem řezané šablony pro nanášení pájecích past. Specializujeme se na zhotovování DPS s povrchovou úpravou celoplošného galvanického zlacení.
Naše vývojové středisko Vám nabízí kompletní zakázkový vývoj elektroniky od technického zadání až po osazení plošného spoje. Využití této nabídky přináší zákazníkům významné snížení nákladů a času nezbytného k realizaci nových produktů. Celý vývojový proces včetně výroby profesionálních desek plošných spojů probíhá pod jednou střechou, což je předpokladem pro jeho rychlost, pružnost, kvalitu a transparentnost.
Máme otevřenou cenovou politiku. Ceny výrobků Vám ukáže náš ONLINE CENÍK. Výsledná cena je bez DPH a konečná, bez dalších připočítatelných položek. S orientačními cenami osazování se můžete seznámit v ceníku osazování.

contentleft_bg_top